Starší zprávy z klubu.

Rok 2022

18. února 2022

Výbor svolává valnou hromadu k výročnímu zasedání

Výbor svolává valnou hromadu klubu k výročnímu zasedání, které se uskuteční v sobotu dne 19. března 2022 od 18:00 hod. v restauraci Loděnice. Součástí zasedání bude i volba nového výboru klubu. Zájemci o kandidaturu na člena výboru se tímto vyzývají, aby podali své kandidátní návrhy podali podle instrukcí. Více informací pro členy v členské sekci zde

15. února 2022

Revize úhrad členských příspěvků do roku 2021 ukončena

Výbor ukončil revizi úhrad klubových členských příspěvků do roku 2021. Většina dlužníků již své "restíky" na členských příspěvcích uhradila. Zbývá několika málo hráčům uhradit příspěvky za rok 2021. S několika dlouholetými řádnými členy se však klub musel rozloučit. Celkově je však nutné platební morálku zhodnotit jako vcelku slušnou. 

6. února 2022

Zimní příprava družstva mužů běží na plné obrátky

Družstvo mužů FC Lipno zahájilo v uplynulých dnech zimní přípravu na jarní část mistrovských soutěží soutěžního ročníku 2021/2022. Tréninky prozatím probíhají pravidelně ve středu a v sobotu v loučovické tělocvičně. Ve středu jsou začátky stanoveny od 19,00 hodin, v sobotu potom již od 18,00 hodin. Maximální možná účast hráčů je samozřejmě vítána. Podrobnosti k plánu přípravy mohou hráči zjistit dotazem u trenéra.

5. února 2022

Členské příspěvky FAČR pro rok 2022 - připomenutí

Výbor opakovaně upozorňuje všechny členy klubu, kteří jsou současně členy FAČR (zejména pak aktivní hráče), aby si své členství ve FAČR pro rok 2022 v souladu s předpisy FAČR obnovili co nejdříve, nejpozději do konce února 2022. Obnova se provádí úhradou ročního členského příspěvku. Přistup do aplikace FAČR pro individuální úhradu členského příspěvku pro rok 2022 naleznete zde.
Pozor! Nezaměňujte členské příspěvky FAČR s klubovými členskými příspěvky. Členské příspěvky FAČR plaťte přímo na FAČR na jejich bankovní účet!

25. ledna 2022

Termín pro úhradu dlužných členských příspěvků byl prodloužen

Výbor upozorňuje všechny členy klubu, kteří dosud neprovedli platbu dlužných členských příspěvků, že termín k jejich dodatečné úhradě byl prodloužen do 4. února 2022. Důvodem k tomuto postupu bylo nastavení hlavičky emailů, v rámci nichž byli členům klubu na přelomu roku zaslány příslušné výzvy, díky němuž se doručený email "tvářil" jako email od Seznamu a ne od klubu. 

19. ledna 2022

Členské příspěvky FAČR pro rok 2022

Výbor upozorňuje všechny členy klubu, kteří jsou současně členy FAČR (zejména pak hráče), že členství ve FAČR pro rok 2022 je nutné v souladu s předpisy FAČR obnovit nejpozději do konce února 2022. Obnova se již tradičně provádí úhradou ročního členského příspěvku. Aplikaci FAČR pro individuální úhradu členského příspěvku naleznete zde.
Pozor! Nezaměňujte členské příspěvky FAČR s klubovými členskými příspěvky. Členské příspěvky FAČR je proto nutné uhradit přímo na bankovní účet FAČR! 

Rok 2021

23. prosince 2021

Nové webové stránky klubu spuštěny

Dne 23.12.2021 byly spuštěny zbrusu nové webové stránky klubu. Naleznou na nich vše potřebné jak fanoušci klubu, tak především hráči a ostatní členové klubu. Jejich obsah je postupně plněn a upravován. Konečná podoba klubových webových stránek se dá předpokládat před zahájením jarní části soutěží.

21. prosince 2021

Členské příspěvky 2021

Výbor klubu opětovně provedl revizi úhrad členských příspěvků. V těchto dnech jsou členům klubu rozesílány informační výpisy, u dlužníků s výzvou k zaplacení. Výbor klubu tímto apeluje na všechny dlužníky, aby své resty napravili pokud možno co nejdříve.