Rozhovor s Ondřejem Panským, nováčkem v našem týmu

Dnes nám poskytl rozhovor novic v našem týmu Ondřej Panský, který nám o sobě prozradí nejenom jak začala jeho fotbalová kariéra, ale i dojmy z dosavadního působení v novém klubu:

1) Ahoj Ondro, první otázka bude na tvoje fotbalové začátky, kdy tě fotbal poprvé chytnul?

Čau Milánku, abych řekl pravdu, s fotbalem jsem začal někdy ve 3. třídě na základce, kdy jsme spolu s kámoši vyměnili hokejky, tenisáky a malé brány na ulici za míč, kopačky a zelený pažit. Fotbal už jsem sledoval jak pominutý v televizi, tak že tam byla láska už do začátku 🙂

2) Jsi jarní posila našeho klubu, jak se ti tu líbí?

Už od zimní přípravy v hale jsem měl z Lipna výborný pocit. Především kvůli suprový partě, kterou tady máme, za tu jsem hodně rád a určitě je tu super zázemí! Na klub z Okresní soutěže přímo vynikající – tímto bych chtěl speciálně pochválit správce hřiště Luboše Fence, protože trávník máme díky němu perfektní

3) Jaké máš ambice do příští sezóny? Zůstaneš u FC Lipna?

Jelikož mi Lipno přirostlo velmi k srdci,v další sezóně rád zůstanu v klubu, pokud bude o mne zájem. Ambice jako takové mám velké, už od začátku mého působení je na kádru vidět velké odhodlání a chuť hrát pěkný a účinný fotbal, který baví. To byl můj sen a proto mám radost z přesunu sem, teď se ještě uvidi jakou soutěž budeme hrát, ale uděláme všichni maximum proto, aby se postoupilo do OP.

4) Jak si spokojený s tréninky a s trenérem Radkem Krátkým?

V této odpovědi musím napsat pouze slova chvály. Trenér Radek Krátký je pro mne snad prvním doopravdovým trenérem sevším všudy, který ví co chce a výborně dokáže přenést svoje vize a odhodlání na celý manšaft. Tak profesionální přístup jsem absolutně nečekal, po přesunu sem a musím říct, že tréninky, taktické pokyny a celkový přístup trenéra je na Okresní soutěž obdivuhodný. Nikdy jsem nic podobného nezažil ani v I.A třídě a ani v Krajském přeboru dorostu, tudíž velká spokojenost a pochvala!

5) Poslední otázka. Jaký je tvůj oblíbený tým, hráč?

Letos tomu je 10 let, co jsem začal fandit kanonýrům z Londýna. Paradoxně od doby, co prohráli finále Champions League 2006 s Barcou. Jelikož jsem útočník, mám za vzor už dlouhá léta nejlepšího střelce Arsenalu Thierry Henryho, který byl jednoduše fenomenální hráč.

Ondro díky za rozhovor, ať se ti s námi daří minimálně tak, jako doposud 🙂