Muži

Český Krumlov › 2019 A1A – SELECT Okresní přebor mužů

KOLO DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo

Český Krumlov › 2018 A1A – SELECT Okresní přebor mužů

KOLO DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
1. kolo Sobota 25.8.2018 od 17:00 FC Lipno : FK Dy. Vyšší Brod 1 : 0 (0 : 0)
2. kolo Neděle 2.9.2018 od 17:00 FK Sl. Český Krumlov B : FC Lipno 0 : 1 (0 : 0) Penalty 2 : 4
3. kolo Sobota 8.9.2018 od 17:00 FC Lipno : So Chvalšiny 1 : 4 (0 : 2)
4. kolo Sobota 15.9.2018 od 16:30 FC Lipno : FC Frymburk B 2 : 1 (0 : 1)
5. kolo Neděle 23.9.2018 od 16:30 SK Větřní B : FC Lipno 0 : 2 (0 : 1)
6. kolo Sobota 29.9.2018 od 16:00 FC Lipno : So Křemže 2 : 0 (0 : 0)
7. kolo Sobota 6.10.2018 od 16:00 Hr. Malonty : FC Lipno 1 : 0 (1 : 0)
8. kolo Sobota 13.10.2018 od 15:30 FC Lipno : So Kájov 6 : 4 (4 : 2)
9. kolo Neděle 21.10.2018 od 15:30 FK Nová Ves / Brloh : FC Lipno 4 : 1 (3 : 0)
10. kolo Sobota 27.10.2018 od 14:30 FC Lipno : So Přídolí 1 : 2 (1 : 0)
11. kolo  :  ( : )
12. kolo Sobota 6.4.2019 od 16:30 FK Dy. Vyšší Brod : FC Lipno 3 : 2 (1 : 0)
13. kolo Sobota 13.4.2019 od 16:30 FC Lipno : FK Sl. Český Krumlov B 7 : 0 (2 : 0)
14. kolo Sobota 20.4.2019 od 17:00 So Chvalšiny : FC Lipno 2 : 0 (0 : 0)
15. kolo Neděle 28.4.2019 od 13:30 FC Frymburk B : FC Lipno 2 : 3 (1 : 2)
16. kolo Sobota 4.5.2019 od 17:00 FC Lipno : SK Větřní B 2 : 1 (0 : 0) Penalty 4 : 2
17. kolo Sobota 11.5.2019 od 17:00 So Křemže : FC Lipno 2 : 3 (2 : 1) Penalty 1 : 4
18. kolo Sobota 18.5.2019 od 17:00 FC Lipno : Hr. Malonty 1 : 5 (1 : 3)
19. kolo Sobota 25.5.2019 od 17:00 So Kájov : FC Lipno 5 : 3 (3 : 1)
20. kolo Sobota 1.6.2019 od 17:00 FC Lipno : FK Nová Ves / Brloh 1 : 5 (1 : 3)
21. kolo Sobota 8.6.2019 od 17:00 So Přídolí : FC Lipno 3 : 4 (1 : 2)
22. kolo  :  ( : )

Český Krumlov › 2017 A1A – Okresní přebor mužů

KOLO DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
1. kolo Neděle 27.8.2017 od 13:30 FC Frymburk B : FC Lipno 1 : 3 (0 : 2)
2. kolo Sobota 2.9.2017 od 17:00 FC Lipno : Hr. Malonty 3 : 1 (1 : 1)
3. kolo Sobota 9.9.2017 od 17:00 So Kájov : FC Lipno 3 : 1 (2 : 1)
4. kolo Sobota 16.9.2017 od 16:30 FC Lipno : So Křemže 6 : 0 (4 : 0)
5. kolo Sobota 23.9.2017 od 16:30 TJ Sm. Horní Planá : FC Lipno 4 : 0 (2 : 0)
6. kolo Sobota 30.9.2017 od 16:00 FC Lipno : FK Dy. Vyšší Brod A 3 : 2 (1 : 1)
7. kolo Sobota 7.10.2017 od 16:00 TJ Dy. Světlík : FC Lipno 5 : 2 (2 : 1)
8. kolo Sobota 14.10.2017 od 15:30 FC Lipno : FK Sl. Český Krumlov B 5 : 1 ( : )
9. kolo Sobota 21.10.2017 od 15:30 So Přídolí : FC Lipno 4 : 3 (1 : 1) Penalty 3 : 0
10. kolo Sobota 28.10.2017 od 14:30 FK Nová Ves / Brloh B : FC Lipno 4 : 3 (2 : 0)
11. kolo Sobota 4.11.2017 od 14:30 FC Lipno : FK Dolní Dvořiště 2 : 3 (1 : 1)
12. kolo Sobota 7.4.2018 od 16:30 FC Lipno : FC Frymburk B 6 : 0 (3 : 0)
13. kolo Sobota 14.4.2018 od 16:30 Hr. Malonty : FC Lipno 2 : 1 (1 : 0)
14. kolo Sobota 21.4.2018 od 17:00 FC Lipno : So Kájov 1 : 4 (1 : 0)
15. kolo Sobota 28.4.2018 od 17:00 So Křemže : FC Lipno 7 : 3 (3 : 2)
16. kolo Sobota 5.5.2018 od 17:00 FC Lipno : TJ Sm. Horní Planá 4 : 6 (2 : 1)
17. kolo Sobota 12.5.2018 od 17:00 FK Dy. Vyšší Brod A : FC Lipno 6 : 0 (3 : 0)
18. kolo Sobota 19.5.2018 od 17:00 FC Lipno : TJ Dy. Světlík 6 : 0 (4 : 0)
19. kolo Neděle 27.5.2018 od 17:00 FK Sl. Český Krumlov B : FC Lipno 2 : 1 (2 : 0)
20. kolo Sobota 2.6.2018 od 17:00 FC Lipno : So Přídolí 4 : 2 (2 : 0)
21. kolo Sobota 9.6.2018 od 17:00 FC Lipno : FK Nová Ves / Brloh B 1 : 0 (0 : 0)
22. kolo Sobota 16.6.2018 od 17:00 FK Dolní Dvořiště : FC Lipno 3 : 0 (0 : 0)

Český Krumlov › 2016 A2A – Okresní soutěž mužů

KOLO DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
1. kolo Neděle 23.10.2016 od 15:30 FC Lipno – FK Vyšší Brod B 1 : 0 (0 : 0)
2. kolo Neděle 28.8.2016 od 17:00 FC Lipno : SKF Rožmberk 9 : 0 (5 : 0)
3. kolo Neděle 4.9.2016 od 17:00 FC Velešín B : FC Lipno 2 : 2 (1 : 1)
4. kolo Neděle 11.9.2016 od 17:00 FC Lipno – TJ Horní Dvořiště 8 : 3 (5 : 2)
5. kolo  Neděle 18.9.2016 od 16:30 SK Větřní B – FC Lipno 4 : 0 (2 : 0)
6. kolo Neděle 25.9.2016 od 16:30 FC Lipno – SK Holubov 3 : 0 (0 : 0)
7. kolo
8. kolo Neděle 9.10.2016 od 16:00 FC Lipno – So Benešov n Č 1 : 4 (1 : 1)
9. kolo Sobota 15.10.2016 od 12:00 FC Romo ČK – FC Lipno 2 : 1 (1 : 0)
10. kolo Sobota 10.6.2017 od 13:30 FK Vyšší Brod B – FC Lipno 0 : 5 (0 : 0)
11. kolo Neděle 16.4.2017 od 16:30 SKF Rožmberk – FC Lipno 1 : 6 (1 : 2)
12. kolo Sobota 22.4.2017 od 13:30 FC Lipno – FC Velešín B 1 : 0 (1 : 0)
13. kolo Sobota 17.6.2017 od 10:00 TJ Horní Dvořiště – FC Lipno 4 : 3 (4 : 1)
14. kolo Sobota 6.5.2017 od 13:30 FC Lipno – SK Větřní B 4 : 3 (1 : 0)
15. kolo Neděle 14.5.2017 od 17:00 SK Holubov – FC Lipno 0 : 4 (0 : 0)
16. kolo
17. kolo Neděle 28.5.2017 od 17:00 So Benešov n Č – FC Lipno 2 : 3 (1 : 1)
18. kolo Neděle 4.6.2017 od 17:00 FC Lipno – FC Romo ČK 2 : 4 (1 : 2)

Český Krumlov › 2015 A2B – Okresní soutěž mužů – NADSTAVBA o přeborníka OS

KOLO DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
1. kolo Sobota 1.5.2016 od 13:30 Dy Světlík : FC Lipno 3:0 (1:0)
2. kolo Sobota 14.5.2016 od 13:30 FC Romo ČK : FC Lipno 1:3 (1:3)
3. kolo Neděle 22.5.2016 od 15:00 FC Lipno : So Benešov n Č 6:2 (3:1)
4. kolo Neděle 29.5.2016 od 15:00 FC Lipno : Dy Světlík 1:1 (1:1)
5. kolo Neděle 5.6.2016 od 15:00 FC Lipno : FC Romo ČK 5:0 (1:0)
6. kolo Neděle 12.6.2016 od 15:00 So Benešov n Č : FC Lipno 2:4 (1:3)

Český Krumlov › 2015 A2A – Okresní soutěž mužů

KOLO DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK
1. kolo Neděle 30.8.2015 od 15:00 FC Lipno : SK Holubov 1:1 (0:0)
2. kolo Neděle 6.9.2015 od 14:00 SKF Rožmberk : FC Lipno 2:3 (2:1)
3. kolo Neděle 13.9.2015 od 15:00 FC Lipno : TJ Horní Dvořiště, z.s. 4:1 (1:1)
4. kolo Sobota 19.9.2015 od 13:00 FC Romo ČK : FC Lipno 3:4 (1:4)
5. kolo Sobota 26.9.2015 od 13:00 FC Lipno : FK Vyšší Brod B  1:4 (1:2)
6. kolo Sobota 3.10.2015 od 12:30 Dy Světlík : FC Lipno  5:1 (1:0)
7. kolo Neděle 11.10.2015 od 15:00 FC Lipno : So Benešov n Č 2:0 (0:0)
8. kolo Sobota 17:10.2015 od 12:00 SK Holubov : FC Lipno 1:8 (1:4)
9. kolo Neděle 25.10.2015 od 14:30  FC Lipno : SKF Rožmberk 4:0 (2:0)
10. kolo Neděle 1.11.2015 od 14:00 TJ Horní Dvořiště, z.s. : FC Lipno 2:5 (1:3)
11. kolo  Neděle 10.4.2016 od 15:00 FC Lipno : FC Romo ČK 3:4 (2:2)
12. kolo Neděle 17.4.2016 od 15:00 FK Vyšší Brod B : FC Lipno 1:0 (0:0)
13. kolo Neděle 24.4.2016 od 15:00 FC Lipno : Dy Světlík 1:0 (1:0)
14. kolo  Neděle 1.5.2016 od 15:00 So Benešov n Č : FC Lipno 5:3 (1:3)